HAKKIMIZDA

BTpartner Hakkında

Bilgi işlem sektöründeki geniş bir spektruma hizmet sağlayan BTpartner, Dışkaynak ve Danışmanlık  hizmetleri vermek amacıyla , sektördeki 25 yılı aşkın bir birikim ile kurulmuş teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.

 

BTpartner, dışkaynak hizmetleri alanında sunduğu profesyonel çözümleriyle fark yaratır ve müşteri memnuniyetini artırarak kuruluşunuzun operasyonel  verimini yükseltmekte büyük rol oynar.

 

BTpartner geleceğin çalışma koşullarını yakalayarak güne ayak uydurmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan profesyonel bakış açısı ve danışmanlık gücünü tek elden sunabilmek için yola çıkmıştır.

Kurucularımız

 

Sektörde uzun yıllar kurumsal firmalarda yöneticilik pozisyonlarında yer almış kurucularımız; Alper Daldal, Mehmethan Şişik ve Soner Şahin tarafından temelleri atılmış olan BTpartner, 2013 yılı içinde aktif olarak çalışma hayatına başlamıştır. Yapi Kredi Bankası, HP ve EMC gibi sektörün önde gelen firmalarında uzun yıllar yöneticilik yapmış ve başarılı birçok projeye imza atmış olan Alper Daldal; Akbank, Avivasa gibi finans sektörünün önde gelen firmaların sistem ve yazılım geliştirme bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş Soner Şahin önderliğinde kurulan BTpartner; tüm bilgi ve deneyimlerini iş ortaklarıyla paylaşmak için çalışıyor.

Soner ŞAHİN

Yönetici Ortak / Partner

Alper DALDAL

Yönetici Ortak / Partner

 

Rekabetçi çalışma koşullarına bugünden ayak uydurun!

Dinamik pazar koşullarına ayak uydurabilmek, değişen müşteri ihtiyaçlarını çok iyi gözlemlemek ve doğru zamanda doğru kararları alabilmeyi gerektirir.

Bu doğrultuda;

  • Müşterilerimizin ihtiyaçları ve hedefleri hakkında stratejik çözümler geliştirmek, müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlayacak ilişkilerimizi geliştirmek ve müşterilerimizin ticari faaliyetlerine daha fazla katma değer sağlamak.
  • Hızlı, kaliteli ve etkin kaynak kullanımı  sağlayarak verimliliğimizi arttırmak.
  • Yeniliğe olan bağlılığımızla yaratıcılığı yakalamak ve bunu yakın coğrafyamızda hizmet olarak sunmak.
  • Hedefimiz, bir yandan yeteneklerimizi geliştirip arttırmak, bir yandan da iş dünyası için yeni ve geleceğe yönelik hizmetler yaratmak.
  • Fikir liderliğimizi korumak, piyasanın gelecek dinamiklerini sürekli olarak tahmin etmek ve oluşacak  yeni iş yapış modellerinin tasarımına katkıda bulunmak.
  • Organizasyon ve kültürümüzü geliştirmek, yüksek kalitede çalışanları çekmek ve uzun vadede elde tutmak.

 

Tüm bunlar, aynı zamanda girişimciliği teşvik eden, yüksek performansı ödüllendiren ve tüm potansiyelimize erişmemiz konusunda bizi motive eden bir ortamda oluşturulmaktadır.